


Чохол для машинок і тримером Moser Clipper Pouch Black (1870-2455)
- Готово до відправки
- Код: 1870-2455
+380 (66) 464-29-31
Lifecell
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка сумка-чохол Moser Clipper Pouch рекомендована для перукарів. Чохол допомагає безпечно зберігати і перевозити машинки для стрижки і тримери окантовки волосся.
На верхньому клапані сумки розташовані 3 маленькі кишені на резинці, 1 кишеня на нижньому і основне відділення. На лицьовій стороні чохла вишитий червоний логотип Moser®.
Двостороння застібка сумочки відкривається і закривається з будь-якої сторони, а значить, однаково зручна для майстрів, що працюють правою рукою і для ліворуких.
У пенал поміщаються: машинка для стрижки волосся, тример, адаптери для зарядки, насадки, масло і пензлик для чищення ножів.
Особливості Clipper Pouch від Moser:
- виготовлена у практичному форматі «сумка-чохол»;
- є три маленькі кишені на резинці на верхньому клапані;
- одне відділення розташоване на нижній частині;
- основне відділення дуже містке;
- вирізняється універсальним чорним відтінком;
- декор – вишитий брендовий логотип білогокольору на лицьовій стороні;
- оснащена двосторонньою застібкою-блискавкою;
- однаково зручна як для праворуких, так і для ліворуких;
- легко вміщує машинку, тример з блоками живлення та супутніми аксесуарами;
- виготовлена з матеріалів високої якості;
- стійка до деформації та механічних пошкоджень;
- легко очищати та прати за потреби;
- розмір виробу: ширина – 19, висота – 25 см, глибина – 5,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Виробник | Moser |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Застібка | Блискавка, двостороння |
| Ручка | Немає |
| Місткість | Машинка + тример з блоками живлення та супутніми аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка для перукарського інструмента |
| Матеріал | Тканина |
| Призначення | Для зберігання перукарського приладдя |

