Все добре, але є одне але. Замовила щітку для волосся Olivia Garden як додаток до подарунку. Щітка прийшла без етикетки. Багато таких замовляла всі з етикетками. Тепер не можу подарувати цю щітку, так як буде виглядати, що подарувала свою вживану. Треба підбирати щось інше. Хотілося б за 545 грн отримати належний товар, або попередити, що етикетка відірвана. Швидко зателефонували, відправили, гарно запаковано.
Антон Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ольга Ч.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово але забули положити у відправлення пластиковий вінчик для змішування фарби.Він звісно коштує копійки але все одно трохи образливо.хоча у супроводному документі він вписаний.і під час замовлення сказали що все в наявності є.
Комментарий продавца
Доброго дня, дякуємо за ваш відгук, у нас новий пакувальник, він ще на стажуванні то можливі помилки при упаковці. Зателефонуйте нам будь-ласка по номерам вказаним на сайті для узгодження даного питання.
Яна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Вежливый продавец,быстро связались и быстро доставили) Спасибо,умнички)
Все добре, але є одне але. Замовила щітку для волосся Olivia Garden як додаток до подарунку. Щітка прийшла без етикетки. Багато таких замовляла всі з етикетками. Тепер не можу подарувати цю щітку, так як буде виглядати, що подарувала свою вживану. Треба підбирати щось інше. Хотілося б за 545 грн отримати належний товар, або попередити, що етикетка відірвана. Швидко зателефонували, відправили, гарно запаковано.
Все чудово але забули положити у відправлення пластиковий вінчик для змішування фарби.Він звісно коштує копійки але все одно трохи образливо.хоча у супроводному документі він вписаний.і під час замовлення сказали що все в наявності є.
Доброго дня, дякуємо за ваш відгук, у нас новий пакувальник, він ще на стажуванні то можливі помилки при упаковці. Зателефонуйте нам будь-ласка по номерам вказаним на сайті для узгодження даного питання.
Вежливый продавец,быстро связались и быстро доставили) Спасибо,умнички)