


Машинка для стрижки тварин Artero Premium 2 Speed Pink (M607)
- В наявності
- Код: M607
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
Машинка для стрижки Artero Premium М607 розроблена для ветеринарів, грумерів та любителів собак. Універсальна модель полегшить роботу незалежно від типу шерстяного покриву. Міцний ергономічний корпус розроблений під форму руки, забезпечить комфортну роботу. У комплекті набір з насадок на 3, 6, 9, 12, 15 та 18 мм. Швидкознімний ножовий блок має стандартну ширину 49 мм. У комплект також входять щітка для очищення, мастило для змащення ножа та кейс для зберігання.
Основні переваги: система захисту від перегріву; знижений рівень шуму; дві швидкості 2200 та 3300 об/хв. Потужна модель забезпечить комфортну стрижку для тварини та довгі роки бездоганного використання.
Технічні характеристики:
- Вага: 478г
- Довжина шнура: 3м
- Петля для підвішування
- Джерело живлення: мережа
- Матеріал/покриття лез: нержавіюча сталь
- Ширина ножа: 49 мм
- Довжина стрижки: 0.5 – 18 мм
- Насадки: 6шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artero |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 49 мм |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Швидкість мотора | 3300 об/хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Вага | 0.478 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |

