







Професійний тример для стрижки та окантовки Style Craft Saber II Black Limited Edition (STSABK)
- Готово до відправки
- Код: STSABK
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Професійний тример для стрижки та окантовки Style Craft Saber II Black Limited Edition (STSABK)»
Професійний тример для стрижки та окантовки Style Craft Saber II Black Limited Edition (STSABK)
Розроблений для ідеального балансування у вашій руці, тример Saber включає різні кольори корпусів (синій, червоний та чорний) для створення додаткових індивідуальних модифікацій.
Фіксований ніж BLACK DIAMOND CARBON DLC X-PRO із глибокими зубцями ідеально підходить для високоточної та дрібної роботи, також ножі регулюються до нульового зрізу.
Style Craft Instinct оснащений двигуном з турбонаддувом та мікрочіпом. Тример працює з блискавичною швидкістю 7500 обертів за хвилину.
Літій-іонний акумулятор забезпечує 4 години автономної роботи. Повний заряд лише за 1.5 години. Підставка для заряджання з прохідним шнуром, який можна використовувати для роботи з кабелем, та універсальним зарядним пристроєм micro USB.
Основні характеристики цієї моделі:
- Тип батареї - літій-іонний;
- Живлення: від мережі або від акумулятора (комбіноване);
- Кількість обертів за хвилину - 7500;
- Мінімальна довжина зрізу - 0,1 мм;
- Час зарядки – 90 хв;
- Час роботи від акумулятора – 240 хв;
- Двигун з турбонаддувом з мікрочіпом налаштований на підвищену потужність;
- Ширина ножового блоку - 40 мм;
- Лезо з чорним алмазним покриттям DLC.
Комплектація:
- Тример для окантовки;
- Підставка для заряджання;
- Шнур для підзарядки тримера;
- Щітка для чищення;
- Мастило для змащування;
- Зручна міні-викрутка для регулювання ножа та модифікації корпусу;
- Супровідна документація;
- Гарантія на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Тример |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Швидкість мотора | 7500 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |



