

Професійна машинка для стрижки тварин Wahl 1400 Animal Line New (1406-0482)
- В наявності
- Код: 1406-0482
+380 (66) 464-29-31
Lifecell
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна машинка для стрижки тварин Wahl 1400 Animal Line New (1406-0482)
Ідеальна для стрижки дрібних порід собак зі простою структурою шерсті. Підійде для роботи з мордочкою, вушками та лапками. Ергономічна конструкція, потужний вібраційний мотор та високоточні ножі з нержавіючої сталі забезпечують легку та комфортну стрижку без зусиль.
Особливість машинки – запатентована система MultiClick®, що дозволяє точно налаштовувати довжину зрізу від 0,7 до 3 мм без насадок.
Основні характеристики:
- Ножовий блок із легованої сталі Wahl
- Ширина ножа: 49 мм
- Висота зрізу: 0,7 – 3 мм
- Потужність: 10 Вт
- Швидкість мотору 6000 об/хв
- Довжина кабелю: 2 м
- Вага: 520 г
- Виробництво: Німеччина
Комплектація:
- Машинка Wahl 1400
- Насадки: 4,5 мм, 6 мм, 9 мм, 14 мм
- Масло для змащування
- Щітка для чищення
- Гарантія – 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Призначення | Догляд за шерстю |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| підходить | для малих порід собак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 520 грамів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина ножа | 49 мм |
| Висота среза | 0,7-3 мм |
| Швидкість мотору | 6000 об/хв |

