







Професійна машинка для стрижки тварин WAHL KM10 (1261-0470)
- Немає в наявності
- Код: 1261-0470
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
Професійна машинка для стрижки тварин WAHL KM10 (1261-0470)
Wahl KM10 призначена для професійної стрижки майже всіх порід тварин. Одна з найпотужніших і довговічних машинок для грумерів! Завдяки особливому двигуну з інноваційної безщітковою технологією досягається більш плавний і тихий хід з рекордною кількістю робочих годин: до 10 000, а також помітно знижується нагрівання при тривалих навантаженнях! Внаслідок двох швидкостей Ви зможете виконувати стрижки будь-якої складності.
Машинка має ергономічну конструкцію, понад малу вагу (350 г) і, завдяки прекрасному розподілу ваги, суттєво знизить навантаження на суглоби, що значною мірою позначиться на витрату Ваших сил при стрижках! Прогумований корпус і завужені контури не дозволять машинці вислизати в момент роботи.
Стійкий до зносу ножовий блок Ultimate Competition з високовуглецевої нержавіючої сталі з високоточним поліруванням і висотою зрізу 1,8 мм розроблений спеціально для стрижки тварин і має краще ковзання, в порівнянні зі своїми конкурентами, що дозволяє зробити більш точним зріз і знизити температуру ножа в момент роботи до мінімуму! Практичний мережевий кабель довжиною 4,2 м забезпечує необмежений простір для роботи. Висока зносостійкість і гнучкість запобігають і захищають шнур від пошкоджень. А можливість працювати від 100 - 240 В, дозволить використовувати дану машинку не тільки в Європі, але і в Америці та Азії.
Характеристика:
- Потужність 45 Вт;
- Дві швидкості 3000 і 3700 об/хв;
- Ніж Ultimate Competition Wahl USA шириною 49 мм;
- Висота зрізу 1,8 мм;
- Для будь-яких порід тварин;
- Вага 350 г;
- Довжина шнура 4,2 м.
Комплектація:
- щітка для чистки ножів;
- мастило;
- інструкція.
Виробництво: Угорщина
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.36 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4.2 м |
| Ширина леза | 49 мм |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 3500 об/хв |
| Основні | |
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість насадок | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.8 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Догляд за шерстю |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Вид тварин | Цуценята, Собаки, коні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Довжина стрижки | 1,8 мм стандартним ножем (№10) |
| Тип приладу | Машинка для стрижки тварин |
| Мотор | 3000/3700 оборотів в хвилину, 2 рівні потужності, роторний тип |
| Напруга і потужність | 220-240 В, 50/60 Гц, 35 Вт |
| Система стрижки | хромовані професійні змінні ножові блоки |
| Ширина ножа | 49 мм |

