


Машинка для стрижки тварин Oster Power Max (без ножового блоку) (78004-010)
- Немає в наявності
- Код: 78004-010
+380 (66) 464-29-31
Lifecell
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oster Power Max – професійна машинка для стрижки тварин! Легкий ергономічний дизайн зі спеціальною гумовою обробкою, розроблений спеціально для тривалої роботи, перешкоджаючи появі втоми та больових відчуттів. Тихий, але потужний роторний двигун машинки Oster Power Max на 25% легший і на 25% тихіший, ніж у машинці Oster Golden A5. А дві швидкості роботи забезпечать відмінні показники стрижки будь-якої шерсті.
Основні характеристики:
- Потужний роторний двигун;
- Дві швидкості 3700 та 4200 обертів за хвилину;
- Сумісність з легкознімними ножовими блоками стандарту A5;
- Широка гама опціонних ножових блоків для будь-яких робіт;
- Прогумоване покриття корпусу;
- Ергономічна форма корпусу;
- Габарити: 165х48х46 мм;
- Довжина шнура: 3 м;
- Вага: Лише 520 г;
- Зроблено у США!
Комплектація:
- Машинка для стрижки тварин;
- Мастило для змащування ножів;
- Щіточка для чищення;
- Супровідна документація.
- Гарантійний талон на 12 місяців.
Увага! Ножовий блок не входить у комплект;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oster |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Вага | 0.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | масло для змащення ножів, щіточка для чищення і супровідна документація. |
| Споживана потужність, Вт | 15 |
| Швидкості | Два режими швидкості - 3700 і 4200 об\хв |
| Тип двигуна | dc-роторний |
| Тип ножового блоку | знімний |
| Колір корпусу | Сірий |

