
Стерилізатор Ceriotti "New Germix" однокамерний (3103)
- В наявності
- Код: 3103
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
Стерилізатор Ceriotti "New Germix" однокамерний (3103)
Стерилізатор "New Germix" однокамерний від італійського виробника перукарського та косметологічного обладнання Ceriotti призначений для стерилізації перукарських інструментів з допомогою ультрафіолету. Стерилізатор також використовується як бокс для зберігання косметичних, манікюрних та педикюрних інструментів, після того як вони пройшли термічну обробку.
Стерилізатор складається з висувного ящика в якій стерилізуються інструменти. Попередньо інструменти потрібно обробити дезинфікуючим розчином. Час стерилізації складає від 15 до 20 хвилин на кожну сторону інструменту.
Вибираючи стерилізатор "New Germix" від Ceriotti ви отримуєте лише краща якість і надійність, а також гарантію довгих років служби.
| Основні | |
|---|---|
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Час стерилізації | 900 сек |
| Колір корпусу | Білий |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Ceriotti |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Ширина корпусу | 200 мм |
| Висота корпусу | 240 мм |

