
Ультрафіолетовий стерилізатор Ceriotti GX-4, помаранчевий (E3110)
- В наявності
- Код: E3110
+380 (66) 464-29-31
Lifecell
- +380 (68) 896-92-19Vodafone
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (66) 464-29-31Lifecell+380 (68) 896-92-19Vodafone2Salonвулиця Саксаганського, 13/42, під'їзд №1, офіс №1, Київ, Україна+380664642931Менеджер з сервісного обслуговування+380683272988 (Вайбер, Телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрафіолетовий стерилізатор Ceriotti GX-4, помаранчевий (E3110)
Ультрафіолетовий стерилізатор Ceriotti GX-4 – надійний та стильний інструмент для дезінфекції і зберігання перукарських та манікюрних інструментів. Завдяки бактерицидній лампі потужністю 8W прилад забезпечує швидку та ефективну стерилізацію всього за 15–20 хвилин.
Ергономічний дизайн і яскравий помаранчевий колір роблять стерилізатор не лише функціональним, а й стильним доповненням робочого місця. Прилад також зручний для зберігання стерильних інструментів, що допомагає підтримувати порядок та професійний рівень сервісу.
Переваги:- Швидка стерилізація: 15–20 хвилин
- Підходить для інструментів перукарів, барберів та майстрів манікюру
- Міцний корпус із пластику ABS–Policarbonat
- Виконує функцію боксу для зберігання інструментів після стерилізації
- Тип: ультрафіолетовий
- Потужність: 15 Вт
- Лампа: бактерицидна 8W
- Вага: 1,5 кг
- Габарити приладу: 42 × 27 × 12 см
- Корпус: ABS – Policarbonat
- Колір: помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Час стерилізації | 900 сек |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Ceriotti |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 420 мм |
| Ширина корпусу | 270 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота корпусу | 120 мм |

